Original article: http://research.microsoft.com/en-us/um/people/simonpj/papers/giving-a-talk/giving-a-talk.htm

Author: Simon Peyton Jones, simonpj@microsoft.com

Навички проведення досліджень


Навички написання робіт, виступати з промовою щодо дослідження та вміти писати пропозиції щодо проведення наукових досліджень є головними і вони не є легкими. На цій сторінці описано як я здобув ці три навички, і сподіваюсь, що це може бути цікавим і для вас.

У вас мабуть вже є деякі ідеї щодо цього приводу. Чи можете ви поділитися цими ідеями з іншими читачами, виклавши їх на цій сторінці? Ось сторінка в Вікіпедії, яку кожен охочий може редагувати, коментувати презентації, які наведені нижче, висловлювати свої думки та пропозиції, та вказувати посилання на інші матеріали, які ви вважаєте корисними.

Як виступити з гарною промовою

«Як виступити з гарною промовою», автори статті: Саймон Пейтон Джонс, Джон Лончбері та Джон Хьюс, SIGPLAN Notices 28 (11), листопад 1993 р.

·        Праця: HTML-версія [подяка Тайлору Хейбеку], Постскріптум або в PDF-файлі

·        Слайди промови Powerpoint [зміни внесені в 2004 р.]: Zipped PPT (200k) або PDF (600k).

·        Відео з промови

·        Інше відео, старіше. Для запуску використовуйте програвач RealPlayer v10.

·        Слайди, перекладені на китайську

З того часу як ми написали роботу, дуже мало людей дали конструктивні коментарі. У Ніка Незеркота також є корисна праця на дві сторінки на тему як виступити з гарною промовою.

Як гарно написати науково-дослідну роботу

На цю тему на жаль немає жодної праці, є лише промова:

·        Слайди промови Powerpoint: Zipped PPT (400k) або PDF (850k).

·        Відео як я виступаю з промовою (60 хвилин, включаючи Q&A).

·        Інше відео з промовою (трохи коротше: 34 хвилини), Компютерна лабораторія Кембріджу, восени 2013 року, дякуючи Неілу Додгсону, який відредагував та опублікував дану працю.

·        Інше відео, старіше. Для запуску використовуйте програвач RealPlayer v10.

Як написати гарну пропозицію на проведення наукового дослідження

«Як написати гарну пропозицію на проведення наукового дослідження», Саймон Пейтон та Алан Банді.

·        Веб-сторінка, на якій описано загальні рекомендації щодо написання пропозицій на проведення наукового дослідження.

·        Слайди Powerpoint з промови на тему, Москва, квітень 2006 р. Zipped PPT (115k)

Інші ресурси

Нарешті, ось декілька посилань на інші рекомендації, які я вважаю корисними, хоча з пошуковою системою Google можна знайти набагато більше.

·        Ви і ваше дослідження, відома промова Хаммінга на тему як провести гарне дослідження, яку від дав у 1886 році.

·        Книга стилів дослідження мореплавців є вікном слайдів, зіставленою дослідницькою групою мореплавців Лісабонського університету. Книга охоплює такі аспекти як, вибір теми дослідження, проведення дослідження, написання та підтвердження праці.

·        Рекомендації щодо дослідження (враховуючи такі як: як проводити дослідження, як писати та презентувати працю, як зробити плакат, як проводити огляд тощо), стаття Сілвії Мікщ

·        Нотатки для складання та презентації тезису, редакція Аарона Сломана, стаття представляє корисні рекомендації та ідеї для аспірантів, які пишуть тезис

·        Есе Кріса Олера на написання «elevator pitch». Ця інформація, зокрема список характеристик на сторінці «Elevator pitch 101» є досить релевантною для написання гарної пропозиції.

·        Рекомендації для написання та публікації анотацій і огляд анотацій, обидві статті написані Кеннета Ландес в журналі Geographical Notes. Ці стислі замітки дають рекомендації для написання анотації для вашої роботи (для перегляду статті використовуйте DjVu viewer який можна завантажити з LizardTech.)

·        Нотатки Нормана Рамзи про його вид технічного написання досліджень.

·        Математичне написання досліджень, Дональд Е. Кнус. Три перших розділи описують міні курс технічного написання дослідження: за розміром 8 сторінок. Час для прочитання компенсується дуже швидко.

·        Як писати математичне дослідження, стаття PR Халмоса.

·        Прекрасна промова написана Гіаном-Карло  Рота на тему: 10 уроків, які б я хотів щоб мене навчили, яка, поміж інших, має що сказати про те, як потрібно виступати з промовою.

·        Промова Девіда Патерсона на тему: як досягти невдалої карєри в проведенні досліджень/академії, промова, в якій наявні досить мудрі речі щодо теми.

·        Сторінка Марка Леона, де зібрана колекція посилань на інші джерела.

·        Роботи про виміри:

o   Отримання невірних даних, хоча роблячи все вірно! Мітковіч, Дайван, Хаузвьорт та Свіні, ASPLOS, 2009 рік.

o   Як не відходити від статистики – вірний шлях до підведення підсумків Fleming & Wallace, CACM 29(3), с. 218-221, березень 1986 рік.Most popular articles: